Dziękuję za wypełnienie ankiety 🙂

PREZENT dla Ciebie

3 ebooki + wideo

Jak Uleczyć Zranioną Duszę?

ebook pdf

Z pewnością nie raz, nie dwa, ktoś bardzo Cię zranił. Tym samym Twoja dusza i serce bardzo cierpiało. Jeżeli człowiek zostaje skrzywdzony nie myśli racjonalnie, cierpi, a im bardziej cierpi, tym bardziej wtapia się w otchłań ciemności i bólu. Jeśli próbowałeś już różnych metod by podnieść swoją duchowość i wiarę w siebie, jednak nadal czujesz pustkę i wewnętrzny ból… A może właśnie straciłeś kogoś bliskiego? Życie przewróciło Ci się do góry nogami…  To, co przeczytasz, czego się dowiesz Odmieniło Kompletnie Moje Życie i postrzeganie świata. Dzielę się tym z Tobą, gdyż może pomóc i Tobie.

Jak Uleczyć Zranione Serce?

ebook pdf

Zdecydowanie pomoże Tobie jeśli: jesteś po niedawnym, bolesnym rozpadzie związku, Śmierci lub utracie bliskiej Tobie osoby, Twój związek zakończył się rozwodem, Wciąż wchodzisz w toksyczne i trudne relacje, Czujesz samotność i pustkę mimo zawieranych kolejnych relacji, Pragniesz zbudować szczęśliwy i zdrowy związek, oparty na prawdziwej miłości, zaufaniu i szacunku. Ta publikacja, może się stać wsparciem, drogowskazem, której treść może na zawsze odmienić Twoje życie. Znajdziesz w niej wiele wskazówek, zagadnień, pytań i prawdziwych historii, które, zaświadczają o skuteczności prawdy i miłości Najlepszego Lekarza – Prawdziwej Miłości.

Ludzie Sukcesu Dogoń Swoje Marzenia!

ebook pdf

Mówili mi, że nic nie osiągnę, nic ze mnie nie będzie… Nie miałam lekko w życiu. Moja mama zmarła jak miałam niecałe dwa lata. Mój tata zagubił się w życiu i dlatego po części wychowywałam mnie ulica. Musiałam szybko dorosnąć, pracować, uczyć się jak żyć by przetrwać… Dzielę się swoimi lekcjami z życia. Tysiące sprzedanych egzemplarzy, setki osób odmieniło swoje życie na lepsze, a jeszcze inna część zaczęła się rozwijać dzięki tej publikacji…  ludzie,  zaczęli realizować swoje marzenia, rozwijać się i pokonywać swoje słabości.

Wejdź Na Swój Szczyt!

wideo

W tym wideo dowiesz się: Dlaczego warto planować i wyznaczać cele? Jak żyją ludzie, którzy planują, a jak żyją ludzie, którzy tego nie robią? Co jest ważne w planowaniu celów? Dlaczego nie możesz osiągnąć tego, co zaplanowałeś? Jak prawidłowo wyznaczać cele i co dalej? Skąd mam wiedzieć, że to co zaplanowałem jest dobre?

3 ebooki + wideo

Tylko teraz na tej stronie dla Ciebie taniej

186 zł

97 zł

PAKIET dla Ciebie