Anna Antoniak – z wykształcenia Psycholog Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Gdyni oraz absolwentka GWPS – Szkoły Coachingu Moniki Zubrzyckiej-Nowak w Warszawie.

Autorka i twórca marki „Ludzie Sukcesu”. Z pasji stworzyła społeczność, w ramach której od dwóch lat motywuje tysiące ludzi do realizacji marzeń i rozwoju każdego dnia.

Prywatnie mama 5 letniego Alexandra i kobieta do granic możliwości zakochana w życiu.

Rozwój osobisty bardzo pomógł mi w moim życiu, dlatego stał się moją pasją i sprawia mi ogromną radość. Postanowiłam, że zacznę zarażać tym innych, tak jak właśnie teraz Ciebie 😉

Nie lubię standardów i może dlatego nie pracuje na etacie od 8 do 16. Kiedyś ktoś mi powiedział, że jestem artystką, ponieważ robię rzeczy, które uważam za warte zrobienia, a te, które czasami robią wszyscy, dla mnie są zbędne. Mam szaloną osobowość i jestem od urodzenia optymistką, dlatego zawsze szukam czegoś dobrego. Jestem zakochaną w życiu kobietą, zwariowaną mamą, która zaraża swego syna poznawaniem świata. 

anna antoniak strzalka 1

Moje doświadczanie życiowe, praca z ludźmi, młodzieżą oraz przebywanie i poznawanie ludzi, którzy osiągają duże sukcesy (zawodowo i prywatnie) pozwoliło mi na to, by w zeszłym roku wydać moją pierwszą książkę „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia”, której fragment możesz zdobyć tutaj lub zakupić tutaj.

Zawsze interesowało mnie jak to jest, że jedni mają więcej, a drudzy mniej? Co robią jedni, a czego nie robią drudzy, że ich życie tak bardzo się różni? Jaki jest klucz do szczęścia, sukcesu i spełnionego życia? Właśnie to opisałam w swojej książce, której fragment możesz pobrać zupełnie za darmo.

Odbyłam wiele godzin nauki u najlepszych trenerów zarówno w Polsce jak i za granicą, przeczytałam dziesiątki książek i dalej się uczę, wierząc że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Popełniłam cały szereg błędów, za które często musiałam płacić wysoką cenę, a szczególnie za to, by móc PODĄŻAĆ ZA SWOIMI MARZENIAMI.

anna antoniak strzalka 1

Chcę Ci powiedzieć jedno. Od marzenia wszystko się zaczyna, cała podróż, ale samo się nie zrobi, jeśli Ty sam/a nie zaczniesz.

Można pokonać strach, lenistwo i brak poczucia własnej wartości, nauczyłam się tego, ponieważ we mnie nikt, nigdy nie wierzył. Miałam kiepski start w życiu i po części wychowywała mnie ulica. Szybko dorosłam i uczyłam się jak przetrwać, poznając przy tym co jest w życiu dobre, a czego warto unikać. SAMA MUSIAŁAM W SIEBIE UWIERZYĆ!

Teraz dzielę się tym z Tobą, byś i TY MÓGŁ/A sięgać po swoje marzenia, lepsze relacje z bliskimi, dziećmi, mieć wiarę w siebie, lepszy świat i być lepszą wersję siebie.

Zapraszam do mojego świata, gdzie kieruję się sercem i intuicją. Poznałam i sprawdziłam techniki, które działają na ludzki umysł, tak by życie nabrało kolorowych barw. Wierzę, że to, co prawdziwe, jest w Nas, a my musimy to odkryć, a potem zrealizować. Nie jest to łatwe – ale JEST WARTE!!! Przed Tobą całe życie! DZIAŁAJ!

Zapisując się do Newsleterra, masz możliwość poznania mnie bliżej. Będziesz otrzymywać najnowsze informacje, filmy, zdjęcia, możliwości współpracy i prezenty, których nie ma jeszcze nigdzie indziej. Znajdziesz mnie również na FanPage’u „Ludzie Sukcesu„, oraz kanale YouTube „Ludzie Sukcesu„, gdzie dostarczam inspiracji każdego dnia.

Wierzę, że się polubimy i razem będziemy odkrywać w Tobie
i w świecie to co piękne
😉

anna antoniak strzalka 1