Cześć! Jestem Ania i fajne, że zawitałeś na moją stronę!

KIM JESTEM?

Nazywam się Anna Antoniak i skupiam wokół siebie społeczność Ludzie Sukcesu. Jestem coachem, psychologiem zarządzania, pasjonatką życia i pozytywnie zakręconą kobietą, która wie czego chce. Piszę książki, które inspirują, leczą serce i duszę, napełniają miłością i dają kopniaka do działania. 

Nie jestem typowym coachem, czy typowym psychologiem, jestem terapeutą dusz, inspiratorem dobrych zmian i  działań. Moje życie przeszło ogromną zmianę, kiedy poznałam Boga. On napełnił  mnie miłością i wolnością jakiej wcześniej nie znałam, a ja dzielę się tym z innymi, łącząc psychologię i duchowość. 

anna antoniak strzalka 1

CO ROBIĘ?

Pomagam w tworzeniu lepszego i pełniejszego życia, budowaniu dobrych relacji i spokoju. Łącząc rozwój osobisty z duchowością, pomagam ludziom wyjść  „depresji”, życiowych dołów i wznieść się wyżej, ponad swe słabości. Rozwijać się, tworzyć lepsze relacje, związki czy biznes. Na nowo odnaleźć sens życia, uzdrowić duszę i serce. 

DLA KOGO TO ROBIĘ?

Dla Ciebie! Jeśli masz dość stania w swoim życiu, w tym samym miejscu, jeśli poszukujesz sensu życia, duchowości, pozytywnych zmian, czy wartościowych relacji, to zapraszam Cię do mnie. 

Jeżeli dotychczasowe szkolenia, książki, sesje, czy terapie Tobie nie pomogły i nadal czujesz pustkę, ponieważ nic się nie zmieniło w Twoim życiu, … ZAUFAJ, zmienimy to wspólnie.

GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?

Spotkać się ze mną możesz na szkoleniach stacjonarnych i online, w moich książkach, na sesjach indywidualnych i warsztatach. Każdego dnia nagrywam również dla Ciebie podcast, pt: Słowo Miłości na Dziś, które wysłuchasz na Spotify, Google Podcasts, AnchorApple Podcasts, oraz na YouTube.

anna antoniak strzalka 1

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Ponieważ uważam, że bez względu na to, kim jesteś, gdzie jesteś oraz co w danym momencie posiadasz – jesteś ważny i zasługujesz na pełniejsze, szczęśliwsze życie. 

Dlatego od lat tworzę wartościowy fanpage  Ludzie Sukcesu i stronę www.ludziesukcesu.com dla ponad 150.000 fanów, nagrywam materiały w formie filmów, podcastów, by przekazywać światu ponadczasowe wartości.
System edukacji i stare schematy, które są bagażem przeszłości, mają ogromny wpływ na nasze, dorosłe życie.

Jeśli nie zmieniamy jego negatywnych aspektów, powielamy wciąż błędy i przekonania poprzednich pokoleń. Nie uczy się nikogo z nas, jak być szczęśliwym człowiekiem, jak kochać i być kochanym, jak żyć w zgodzie ze swoimi wartościami, wiarą i miłością. Nie uczą też nas, jak być lepszym rodzicem czy współmałżonkiem. Podobnie mnie też nie uczono, jak kochać siebie i mieć relację z żywym Bogiem.

Wiem, że drobne, pozytywne nawyki i zmiany budują Wielkie rzeczy, a to z kolei przyczynia się do następnych zmian i lepszego życia ludzi na świecie. 

 JEŚLI ZMIENISZ SIEBIE, ZMIENI SIĘ ŚWIAT WOKÓŁ CIEBIE 🙂 

 

Ze mną ta podróż będzie przyjemna – ZAPRASZAM NA POKŁAD!

Przeczytaj opinie o pracy ze mną – TUTAJ