Porażka to po prostu lekcja

Porażka to po prostu lekcja

Wielu ludzi jeśli coś im się nie udaje, mówią „ Odniosłem porażkę , „Znów mi się nie udało „ i zaprzestają już dalszych prób realizowania rzeczy na której im zależy.

Kiedyś ktoś zapytał mnie co jest moim największym sukcesem odpowiedziałam „To, że się nie poddaje”.

Ponieważ i ja przeszłam w życiu swoje i miałam naprawdę wiele porażek, dlatego dzisiaj jestem taka jaka jestem . Dziś jestem wdzięczna za to, bo gdyby nie one, nie zrozumiałabym wielu rzeczy, nie nauczyła się, nie przepracowała w sobie, nie poznała innych wspaniałych ludzi, nie zwiedzała świata, nie poznała innych modeli biznesu, sposobów zarabiania i nie przeżyła wszystkich cudownych chwil… Dziś nie czytałbyś tych słów, bo pewnie by tego nie było.

Więcej o mojej drodze przeczytasz w książce :
„ Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia” – znajdziesz ja tylko ? TUTAJ

Dlatego nie obawiaj się porażek, bo one są wpisane w Twoja życiową drogę, bez nich jest stagnacja, brak rozwoju i nuda. Tylko to co trudne nas rozwija, pomaga wzrastać, uczyć się i patrzeć na rzeczy z innej perspektywy.

Czy wiesz, że niektórzy ludzie sukcesu sami pakują się w kłopoty, lub podejmują bardzo ryzykowne posunięcia, bo tylko dzięki temu podnoszą sobie poprzeczkę. Wtedy wiedzą, że są w miejscu, gdzie coś trzeba pokonać, zrobić, rozwiązać, jakoś to przejść. Tym sposobem, nie dość, że osiągają swoje cele, to również rozwijają się i stają silniejsi..

Ktoś kiedyś pięknie powiedział, „Nie ma porażki, albo wygrywam, albo się uczę” i to jest właściwe podejście do życia..

Kiedyś, na pewnym bankiecie mój znajmy Krzysztof Hillar powiedział mi – „Ania ponoś porażkę, za porażka, im więcej ich popełnisz, tym szybciej dojdziesz tam, gdzie chcesz „

Ludzie którzy coś osiągają po prostu nie poddają się, to jest ten klucz
– WYTRWAŁOŚĆ ❗️

Życzę Ci byś był wytrwały w swoich postanowieniach, marzeniach i celach…
Byś podejmował kolejną próbę, byś działał…
Pamiętaj że czas i tak upłynie, a czy Twój cel zrealizujesz teraz, czy 4 miesiące później i tak będziesz wygrany…

Buduj siebie, swoje wartości i wiarę by się nie poddawać, a świat i okoliczności, przyniosą Ci inne rozwiązania i ludzi .. to jest WSPANIAŁE ..?

Uwierz w Siebie i spełniaj swoje marzenia!

A jeśli potrzebujesz kopniaka i wskazówek jak wzmocnić swoją pewności siebie skorzystaj z kursu online „Uwierz w Siebie” przez który sama przeszłam właśnie w chwili kiedy w moim życiu była porażka za porażką i dół za dołem. Sama podjęłam kroki by stanąć na nogi, wyciągnąć lekcje i iść dalej – ? zobacz TUTAJ

Wierzę, że MOŻESZ ?
Dasz Radę?
#Działaj ?

ściskam?
Ania

Ps. Jeśli potrzebujesz wsparcia, przepracowania przeszłości, kogoś, kto pomoże Ci szybciej wyjść z życiowego zakrętu ( depresji ) zapraszam na sesje online. Będziemy pracować razem. Zobacz jak pracuje i jakie efekty przynosi praca ze mną >>> Tutaj https://ludziesukcesu.com/ksiazki-i-kursy/konsultacje/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *