Czy Wiesz , Jaki jest klucz do Twojego Sukcesu ?

Dlaczego zawsze mówię, że To od Marzenia wszystko się zaczyna …każda podróż i każdy krok? Ponieważ Wszystko, co powstało na tym świecie, było kreowane dwa razy: najpierw  w umyśle, a potem w rzeczywistości. Nie ważne w jakim

dziś jesteś miejscu, co posiadasz, gdzie mieszkasz i z kim. Nie ważne ile masz teraz pieniędzy na koncie i jaką miałeś przeszłość. Ważniejsze jest dokąd zmierzasz?

Możesz Kupić  =>   ZOBACZ TUTAJ

Dlaczego jednym wciąż się udaje, a innym nie? Dlaczego jedni maja więcej szczęścia, pieniędzy, miłości, zdrowia, czasu .. a inni nie maja go wcale? Jakie znaczenie maja słowa, które wypowiadasz każdego dnia.

Dlaczego stajemy się tym, o czym myślimy?

Jak myśli i uczucia wpływają na nasze życie?

Dlaczego wielcy ludzie wciąż powtarzają, by   podążać za swoim sercem i intuicją?

Co pielęgnują w sobie ludzie by wieść inne, ciekawsze i piękne życie?

Czy samo marzenie wystarczy i dlaczego od niego wszystko się zaczyna?

Gdzie jest klucz do innego,  lepszego życia? Czy taki w ogóle istnieje?

Czy wiara w siebie jest ważna i dlaczego , aż tak?

A co jeśli nie wyjdzie, a jak jednak się uda?

Czy  osoby, które nie maja dzisiaj za dużo, mogę osiągnąć coś więcej? Mimo braku wykształcenia, pieniędzy, znajomości itd.?

Dlaczego  mógłbyś  przeczytać inspirującą książkę ?

==> KLIKNIJ   <==

 

Co mówią inni o książce ?

 

Beata Kapcewicz

Przedsiębiorca, trener, szczęściara z wyboru

Masz marzenia? Szukasz szczęścia? Masz chrapkę na sukces?

To musisz przeczytać tę książkę….

Ania nie tylko dzieli się swoją historią i rozwiązaniami, które przetestowała ale obserwując i rozmawiając z ludźmi sukcesu dotarła do wielu prawd, które mogą być dla Ciebie inspiracją i drogowskazem w podróży, jaką jest życie.

No i gada do serducha. Serdecznie polecam!

 

 

Krzysztof Hillar : przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie wystąpień publicznych.

Sukces jest zawsze związany z ludźmi. Za sukcesem stoją osoby, które na pewnym etapie swojego życia postanowiły określić jakiś cel i marzenie, które da im przysłowiowe szczęście i spełnienie. Ania w swojej książce stawia na to aby być sobą. Sukces, który jest pożądany przez tak wielu jest możliwy pod jednym warunkiem. Trzeba być sobą i wierzyć w to, że pomimo wyzwań i przeciwności kiedyś będzie naszą rzeczywistością. To nie jest tak, że sukces przychodzi z zaskoczenia. To mądre wykorzystanie czasu, wyrabianie nawyków takich jak samodyscyplina i zawsze obecna intuicja powala się rozwijać i zyskać wolność. Wolność do której kluczem jest wybaczanie. Ludzie sukcesu, żyją i otaczają nas każdego dnia.  Warto to dostrzec i czerpać od nich inspiracje. Po przeczytaniu tej książki możesz dojść do wniosku, że jesteś już człowiekiem sukcesu… Czego Ci serdecznie życzę. Człowiekiem sukcesu nikt się nie rodzi… ale można się nim stać.

 

Anna Grabka, agentka literacka, coach aurora, wydawca, www.Firmamento.pl

Książka „Ludzie sukcesu” jest wzruszającą historią autorki o tym, że nie zawsze jest łatwo. Czasem żyjemy w niesprzyjającym środowisku, nie na wszystko mamy wpływ. Ale największą nadzieję daje fakt, iż tak naprawdę w dowolnym momencie życia możemy zacząć od początku.

Na potwierdzenie tej teorii, autorka – Anna Antoniak – przeprowadza wywiady z Polakami, ludźmi, którzy osiągnęli sukces, pokonali słabości i niesprzyjające okoliczności i poszli za swoimi marzeniami.

Ty też możesz podążyć drogą sukcesu i spełnienia. Powodzenia!

 

Jak długo jeszcze będziesz czekała na to, by Twoje marzenia się zrealizowały?

Twoje marzenia i cele czekają , byś w końcu je SPEŁNIŁ !!!

Jak kupić moją książkę?

Wysyłka Polska  – KUP TERAZ 

Wysyłka Europa – KUP TERAZ  

 

Wspaniałej lektury…