SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK I MĘŻCZYZNA W PEŁNI

Być może nie podzielisz mojej opinii, być może Cię wkurzę, ale moje zdanie w tym temacie jest takie, a nie inne. Kobieta nie powinna być całkiem niezależna. Nikt, żaden człowiek na świcie nie może istnieć samodzielnie, potrzebujemy zależności drugiego człowieka.

.

W dzisiejszym świecie głoszą nam hasła  –  Bądź kobietą niezależną – czyli ; rób wszystko sama i bądź samowystarczalna – naprawdę?  Tylko po co? A jak masz 3 dzieci, prace, psa i dom na głowie, to czy nie lepiej żebyś miała kogoś obok siebie? Poza tym skąd te dzieci? 🙂

Nie chodzi mi o to, by mieć byle kogo, ale by mieć mężczyznę, który jest dla Ciebie i z który tworzysz JEDNOŚĆ. Taki związek, małżeństwo oparty na zaufaniu, miłości i wspólnym dobru rodziny jest wspaniały.

Szczęśliwy związek i mężczyzna w pełni.

Jesteś zależna od swojego pracodawcy, jesteś zależny od pracowników, kontrahentów, medycyny, kiedy coś Ci się stanie. Twoje dzieci są zależne od Ciebie, a Ty kiedy zepsuje się kran, wzywasz fachowca ( który jest najczęściej mężczyzna ) lub prosisz męża o pomoc.

Tak samo mężczyzna, może zdobywać góry, zarabiać miliony, ale bez kobiety nie jest całością, nie jest pełny. Kobieta jest potrzebna do życia, gdyż daje miłość, ciepło, inne spojrzenie na sytuacje, jest bardziej wrażliwa. Mężczyzna poradzi sobie sam, ale jak długo? 

Kobieta również poradzi sobie sama, będzie opowiadać jak to świetnie sobie daje radę i jest jej dobrze, ale nocami nie ma się do kogo przytulić, zrzucić ze swoich barków część obowiązków i trosk. Mężczyzna daje jej poczucie bezpieczeństwa, jest schronieniem i pomocą.

Dlatego moim zdaniem mężczyzna i kobieta powinni być Pełni – Razem, a nie każdy sobie rzepkę skrobie.

Dlaczego jest to tak istotne i jak jest to ważne posłuchasz w filmie poniżej. Od początku świata został stworzony mężczyzna i kobieta by żyć razem w jednej Pełni…

Swoją droga przez to, że kobiety chcą być takie niezależne, odbierają mężczyzną ich wartość i chęć wykazania się.  Tym samym potem narzekają, że nie ma już prawdziwych mężczyzn. Więc albo jesteś na 100 % niezależna, albo chcesz mieć mężczyznę w pełni przy swoim boku. Wybór zostawiam Tobie.

Jak mieć dobry związek i od czego to zależy? Dlaczego wciąż przyciągasz nieodpowiednich partnerów do swojego życia ?  Posłuchaj >>> TUTAJ

Jeśli chcesz wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia i działać inaczej niż dotychczas w swoim życiu, związku, rodzinie i pracy, warto zacząć od siebie. Pozbyć się starych negatywny nawyków i zastąpić je nowymi – pozytywnymi. Rozprawić się z przeszłością i nabrać wiary w siebie, miłości i odwagi. Więcej o tym jak możesz to zrobić opowiadam w książce i kursie, który dostajesz w pakiecie. Sprawdź koniecznie szczegóły >>> TUTAJ

 

 

2 thoughts on “SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK I MĘŻCZYZNA W PEŁNI

 1. Magdalenka 76 says:

  Zgadzam się w 100 procentach z Twoimi słowami 🙂 Utwierdzilaś mnie , że to jak postrzegam związek, relacje kobiety i meżczyzny a postrzegam je dokładnie tak jak Ty jest właściwą drogą : będę dalej nią kroczyć z moim ukochanym ;)! Dziękuję: Magda;)

 2. Lidia says:

  Aniu, słuchałam Twego nagrania o związku w pełni. Zgadzam się z Tobą w 100%. Jestem jedną z tych kobiet, które są niezależne. I… Tak naprawdę to dążyłam do tego. Chciałam tego doświadczyć i wiem, jak to jest. Dlaczego?
  Ponieważ pewnie moje przekonania są takie. Ale odchodzę od tego. Pracuję nad sobą. Mam wspaniałe córki. Jestem wdową. Od kilku lat chcę świadomie zbudować związek, o którym mówisz. Niestety spotykam mężczyzn, którzy nie traktują mnie poważnie. Nie chodzi o powagę w sensie traktowania związku jako „mission impossible” 😀 itp. Mężczyźni, których poznaję uciekają albo chcą się zabawić… lub nie potrafią się komunikować. To nie tylko moje zdanie, a zdanie wielu kobiet. I sądzę, że jakość – PRZEPRASZAM ZA SŁOWO – panów niestety zmusza nas do bycia niezależnymi w pewnym sensie. Może się mylę, ale takie jest moje zdanie.
  Pozdrawiam Cię serdecznie. <3
  Lidia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *