DLACZEGO PLANOWANIE JEST WAŻNE W NASZYM ŻYCIU, CO NAM DAJE I JAK WPŁYWA NA NASZE ŻYCIE?

DLACZEGO PLANOWANIE JEST WAŻNE?

Dlaczego planowanie jest ważne ?

Czy pamiętasz kiedy się chodziło do szkoły, albo na studia? Zawsze był plan – prawda ? Dokładnie się wiedziało jakie będą zajęcia, o której godzinie. Co należny na nie przygotować, bądź jakie będą sprawdziany.

Tak samo jest w naszym życiu. Planujemy coś co chcemy zrobić, osiągnąć i idziemy zgodnie z tym planem, kiedy go nie mamy dryfujemy jak statek po oceanie bez mapy. Dokładnie to przedstawiłam w nagraniu, gdzie na tablicy pokazuje jak człowiek żyje kiedy nie ma planu i kiedy go ma. Obejrzyj sobie go >>> TUTAJ

Wiesz, że 80 % ludzi na świecie nie planuje swojego życia ? Ale za to planują każdy wolny weekend jeśli takowy mają ? albo wakacje, wtedy zawsze jest plan. A co z życiem ? Czy naprawdę chcesz by życie Ci się przydarzało, zamiast samemu nadać mu tor ?

Posłuchaj w podcaście o tym jak to jest, oraz możesz również przeczytać artykuł, gdzie pokazuje jak zapisane cele mają moc – zobacz >>> TUTAJ .

Nagranie o planowaniu i wyznaczaniu celów otrzymasz bezpłatnie przy zakupie mojej książki Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia >>> TUTAJ, lub możesz kupić samo nagranie wideo >>> Tutaj  

Polecam również cały kurs Koniec Odkładania – Czas Działania jeśli masz kłopoty z prokrastynacją i wciąż odkładasz swoje marzenia na kiedyś. 

Cel to marzenie z datą realizacji …

Podcast możesz również przesłuchać na Google Podcasts, Anchor oraz YouTube

Dlaczego planowanie jest ważne ?

2 thoughts on “DLACZEGO PLANOWANIE JEST WAŻNE?

  1. hdvideos says:

    Jestes przygotowany na to, co Ci sie przydarzy, wiesz, co musisz zrobic i jak sie zachowac w danej sytuacji. Dzieki temu jestes pewny siebie, malo co moze Cie zaskoczyc i nie stresujesz sie tak bardzo, jakbys sie stresowal, nie przygotowujac sie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *