Jak myślą Milionerzy – Ludzie Sukcesu?

No właśnie Jak? 26 października w Warszawie odbyło się spotkanie z Alexem Mortonem, multimilionerem, osobą o niezwykłym umyśle  i charyzmie. O tym jak dochodził do swojego sukcesu przeczytasz w poprzednim artykule tutaj.

Tym razem chciałam się skupić na  wartości jaką  nam przekazał i jakie dał wskazówki. Nadmienię, że wiele z nich już słyszałam nie raz, możliwe że setki razy, jednak  to właśnie od niego  słowa przeniknęły mnie dogłębnie.

Pierwszą rzeczą jest „ Wczoraj było wczoraj – dziś o 9 :00 rano jest nowy dzień „  Mówiąc inaczej „NIE ŻYJ PRZESZŁOŚCIĄ . A co robi większość osób ? Żyje dniem wczorajszym, żyje tym co wydarzyło się miesiąc temu, rok temu. Ba,  niektórzy żyją tym co wydarzyło się w  94 tym, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie na chwile obecną. Ma? No oczywiście, że nie ma! Więc jeśli jest godzina 9 :00 dzisiaj nie możesz żyć tym co było wczoraj. To jest jedne z powodów,  jak powiedział Alex, dlaczego ludzie nie wygrywają w życiu.  Spójrz na poniższe  przykłady :

1. Kobieta, która powtarza w swoim życiu następujące zdanie „ Nie ufam mężczyznom, oni są tacy”..( wstaw co chcesz)

2. W tamtej chwili mi się nie powidło ( nie udało, nie wyszło ) .

Widzisz te zdania. Czy w obu przypadkach tych dwoje ludzi żyje chwilą obecną, czy żyje przeszłością?

Pytanie do Ciebie jest następujące: czy wciąż chcesz powtarzać swoją przeszłość?  Jeśli odpowiedziałeś „Nie „– zaprzestań życia tym co było kiedyś i zacznij skupiać się na tym czego chcesz teraz.

Spytaj się siebie : Gdzie chcesz być?  Jakim człowiekiem chce się stać i co wartościowego zrobić w swoim życiu?

Dlatego planowanie i wyznaczanie celów jest tak ważne. Więcej na temat jak działają zapisane cele możesz przeczytać w artykule tutaj, a potem  zastosować w kursie „planowanie i wyznaczanie celów – tutaj. Nakreślasz cel, widzisz go przed oczami i jesteś skupiony na tym co teraz, by dojść tam, gdzie chcesz być. O przeszłości – zapomnij!  Łatwo się mówi zaraz mi tak powiesz – prawa? Jak to zrobić będziemy uczyć się na kursie „Jak uwierzyć w Siebie i ruszyć z Miejsca „

Ludzie nie wierzą w moc zapisanych celów, ale wierzą w to, że mogą wygrać w toto lotka. Nie wierzą w to, że darmowe ćwiczenie działa na ich korzyść, gdyż tak działa prawo wszechświata, ale wierzą w łańcuszki puszczane na Facebooku. Swoją drogą, też się w to bawisz?  Nie wierzą w siebie, podczas gdy to od ich wiary zależy ich powodzenie.

Pamiętaj czas mija, dlatego przestań marnować go nad zastanawianiem się  nad tym, że mleko się rozlało, nad tym co było i jak! To czas przeszły. Teraźniejszość jest TERAZ! Weź odpowiedzialność za swoje życie i zacznij działać.  Kiedy to zrobisz, zaczniesz przyciągać odpowiednich ludzi, okoliczności i okazje, by Twoje cele i marzenia się ziściły.

Tak zasiewasz nasionka swoich marzeń i pragnień. Tak samo jak ogrodnik zasiewa w ziemi swoje ziarna kwiatów i roślin, Ty zasiewaj w swoim umyśle swoje cel i marzenia, zapisując je w odpowiedni sposób. Pomoże Ci w tym „Planowanie i wyznaczanie celów „

Teraz żeby Ci to zobrazować spójrz na słowo Eyes – czy widzisz w  nim coś nadzwyczajnego ? Nie? A może TAK ?

E – (YES) – oczy … w tym słowie, kryje się słowo TAK. Co oznacza, że cokolwiek widzisz jest –  TAK. Cokolwiek obserwujesz jest TAK. Bogaty – tak, Biedny – tak. Chory – tak, zdrowy –tak. Nieszczęśliwy Tak, szczęśliwy – TAK. Teraz widzisz jak to działa? Przecież doskonale wiemy, że wszystko co powstało było tworzone dwa razy : najpierw w czyimś umyśle, potem w rzeczywistości. Telefon który masz w ręku dzisiaj, był wpierw w czyimś umyśle, spodnie, które masz na sobie, dom w którym mieszkasz najpierw był projektem w czyimś  umyśle, by potem ujrzał światło dzienne.

Tak samo jest z Tobą, to co widzisz to otrzymujesz, dlatego warto widzieć to czego chcesz, zamiast to czego nie chcesz.  Zaplanować to, zacząć realizować i nauczyć się zmieniać swoje postrzeganie siebie, świata, pieniędzy. O tym wszystkim będziemy mówić na szkoleniu online.  Zapisz się tutaj  byś otrzymać bonusy. Nic się nie zmieni w Twoim życiu, jeśli Ty się nie zmienisz, jeśli nie zrobisz czegoś inaczej niż dotychczas. Głupotą jest oczekiwać innych rezultatów robiąca w kółko to samo, prawda?   Zawsze powtarzam, że kiedy zmienisz siebie, zmieni się świat wokół Ciebie, opisałam to dokładnie w książce „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia” Dlatego czas na Ciebie i ruszenie z tego miejsca, w którym być może nie chcesz być.

Kolejnym aspektem jest słuch. Gdzie znaleźć słowo słuch ?  Heart  – hear –t. Co oznacza, że wszystko co słyszysz idzie do Twojego serca.  Co wrzucasz do swojej głowy? Jakimi ludźmi się otaczasz? Co mówią w Twoim towarzystwie? Czy są to osoby pozytywne czy negatywne? Podcinają Ci skrzydła, czy budują Cię? Przypatrz się środowisku w którym dziś jesteś. Odetnij wszystkich i wszystko co zaśmieca Twoją głowę i serce, gdyż  właśnie  to  przedostaje się do niego. Obgadywanie, żal, zazdrość, zawiść, negatywizm. Szukaj ludzi, którzy nakarmią Twoje umysły i serce dobrem, pięknem i  miłością.  Negatywnych ludzi po prostu skreśl. Jeśli jesteś w pokoju, albo masz gdzieś iść, gdzie wiesz, że nie będziesz się  dobrze czuł, będzie tam zła energia i ludzie – nie idź, albo od razu opuść pokój. Nie możesz pozwolić by ktoś zatruwał Twoje serce. To jest właśnie wiara w samego siebie ( jeśli ja masz ) wiesz co i jak  zrobić by działało na Twoją korzyść. Dlatego będziemy się tego uczyć na szkoleniu online.

W dzisiejszych czasach chronimy swój telefon  kodem pinem, odciskami palców, kodami różnego rodzaju, chronimy swój komputer hasłem,  ale nie chronimy swojego serca i umysłu. Pozwalamy by inni zaśmiecali nas swoimi niepowodzeniami i  negatywizmem. Nie pozwól by ktokolwiek miał na to wpływ.

Touch – dotyk. Marzysz o samochodzie, podróży, czymś czego pragniesz? Dotknij tego. Zrób namiastkę swojego celu. Idź do salonu i usiądź w swoim wymarzonym samochodzie, weź jazdę próbną. Poczuj jego zapach.  Chcesz pojechać na wycieczkę? Idź do biura podróży, pooglądaj katalogi, porozmawiaj z kimś  o tym kraju, kup książkę i przeczytaj, znajdź grupę wyjazdową, gdzie dowiesz się wszystkiego na ten temat. Tak, przybliżasz się do swojego marzenia. To będzie wzmacniało Twoje przekonanie, że możesz to zrobić .

Taste – smakować. Posmakuj tego! Pamiętaj, że wszystko co odczuwasz zmysłami   idzie do Twojego zmysłu smaku. Czyli to, co widzisz, słyszysz, czujesz i dotykasz oddziaływają na Twój zmysł smaku. Jesteś już prawie w posiadaniu tego, czujesz to przeżywasz, dotykasz tego w tym małym kawałku. To działa na Twój zmysł. Wszystko to idzie do Twojego  E-YES – serca …

I kiedy ktoś powie Ci, że nie możesz czegoś zrobić, że Ci nie wyjdzie Ty zatop się w swoim celu. Powąchaj ten samochód, spójrz na ten film z tego kraju, na daną osobę. Poczuj, posmakuj, dotknij, by było  to w Twoim sercu.

Gdy ktoś mówi Ci, czy to w pracy, w biznesie, czy w życiu „Nie”,  nie oznacza to  „Nie” dla Ciebie, tylko dla tej osoby. Ten człowiek odmawia sobie, a nie Tobie. Zawsze o tym pamiętaj! Ty szukaj ludzi, którzy będą widzieć TAK. Bo każde nie przybliża Cię do Tak. W  tali kart  są 3 – ki, siódemki, 10 – tki, jopki i są asy. Ty musisz przejść przez te 3 i 10- tki,  by dojść do asów. Czyli do ludzi, którzy są podobni do Ciebie, inspirują Cię i maja wyniki w tym czego  chcesz, z którymi droga do realizacji marzeń będzie przyjemna.

Masz dwie drogi :

Pierwsza-  to nie robisz nic, albo odpuszczasz.

Druga – Sukces – robisz coś nie odpuszczając .

Którą drogę wybierasz Ty?

A teraz zamknij oczy na chwilę i pomyśl o słowie „Mama” co widzisz ?

Czy widzisz swoja mamę? Czy widzisz 4 litery M- a – m – a ? Oczywiście, że obraz mamy. Dlatego cele i marzenia są bardzo istotne.

Jesteś tym co widzisz, a widzieć się chcesz na szczycie swojego życia. Prawda?

Ruszamy więc naprzód byś i Ty mógł zacząć żyć inaczej, osiągać  swoje cele i realizować marzenia.

„Jak uwierzyć w Siebie i ruszyć z miejsca”  i Ty rozpocznij nowy rozdział w swoim życiu by osiągnąć swój sukces .

Jak powiedział Alex, możesz być sprzątaczką, lekarzem, budowlańcem, ale jutro, za rok czy dwa możesz być Tym kim chcesz być !

Polecam Ci również obejrzeć film Sekret.  Występuje  tam Bob Proctor – mentor Alexa Mortona. Jego sukces nie zrobił się przecież sam ;-). Dla ciekawostki dodam,  że konsultacje u Boba Proctora kosztują 60.000$ i są kolejki na miesiące do przodu.  Kilka lat temu Bob gościł również w Polsce i ja również  miałam przyjemność uczestniczyć w jego szkoleniu na żywo. Pomimo swojego wieku jest niesamowicie energetycznym mężczyzną i wspaniałym liderem od którego i Ty możesz się uczyć. Film sekret powinien być Twoim nawykiem, by słuchać go przed pójściem spać, tak by nastrajać swój umysł na właściwe wibracje na noc, bądź z rana, by zaczynać wspaniale dzień.

Więcej o tym co przekazał Alex Morton znajdziesz również  w live z poniedziałku 29.10 ze mną – który jest TUTAJ

A więc do dzieła – Bohaterze Swojego Życia!

ściskam

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *