Jak uwierzyć w Siebie i Ruszyć z Miejsca?

Jak uwierzyć w Siebie i Ruszyć z miejsca?

Ktoś może powiedzieć, że do niczego się nie nadaje, że wszystko robi źle, że jest do niczego i nic mu w życiu nie wychodzi.  Jestem przekonana, że ludzie, którzy tak myślą mają mentalność skażoną toksynami. Latami złych nawyków, przekonań i ludzi, którymi się otaczali. Ale również tym, co przez lata wkładali do swojej głowy i serca. Na co pozwalali sobie, by zaśmiecać ich umysł. Dobra wiadomość jest taka, że detoksykacja umysłu  jest możliwa, a kiedy się jej dokona rozwija się swój potencjał. Każdy z nas ma jakieś zalety, trzeba je tylko poznać a potem zacząć rozwijać, tak by zakwitły. Wtedy dociera się do swojego potencjału, do źródła swojego Ja, a to jest cenniejsze niż wszystkie złoto.

Zdrowie psychiczne  odgrywa istotna rolę w naszym życiu. Dlatego czas, który poświęcisz dla siebie odpłaci Ci  się po stokroć.

Gdy tego dokonasz, zaczniesz dostrzegać rzeczy w innym świetle, barwy ziemi staną się wyraziste, Twoje przekonanie o sobie zacznie się zmieniać, a TY nabierzesz spokoju i wiary w siebie.

Muszę Cię jednak ostrzec, nic nie stanie się z dnia na dzień, ale dzień po dniu. Kiedy będziesz wytrwale dążyć do tego co sobie postanowisz, małymi krokami zaczniesz budować siebie, swoje poczucie własnej wartości i wiarę w to co chcesz osiągnąć. Życie płynie, a stery są w Twoich rękach. Czas by je mocno zacisnąć i ruszyć w kierunku Twojego szczęścia. Jesteśmy na tej ziemi po to, by wzrastać, by cieszyć się każdym dniem, doświadczać nowych rzeczy, przeżywać uniesienia, doznawać piękna tego świata. Jesteś tu po to, by coś wnieść do tego świata, być lepszym i szczęśliwym człowiekiem, dla siebie i Twoich bliskich.

I nie jest ważne kim dzisiaj jesteś, co posiadasz i gdzie mieszkasz, ważne jest dokąd chcesz dojść i  kim się stać . Bo widzisz, każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku…

Jak uwierzyć w Siebie i Ruszyć z miejsca zobacz koniecznie ten kurs ?

 

ściskam Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *