WSZYSTKO SIĘ ZMIENIA

Kiedyś tego nie rozumiałam i trudno było mi to pojąć. Być może też tak masz? Bo wiesz jak to jest w życiu; chcemy czegoś i jak tego nie dostajemy to jesteśmy źli, zawiedzeni, jest nam przykro i myślimy o sobie – Do niczego się nie nadaję, znów mi się to przytrafia.

Ale teraz coś Ci powiem…

Być może nie dostajesz czegoś właśnie teraz, ponieważ NIE JESTEŚ na to gotowy. Tak – świat i życie ma dla Ciebie przygotowane coś wspaniałego a Ty ślepo idziesz nie tą drogą.

Więc życie kopie Cie troszkę po tyłku, raz drugi i piąty, by pokazać Ci – Haloooooo obudź się, nie tędy droga. To zły kierunek!

I albo to zobaczymy i staniemy na chwilę i pomyślimy ; – Kurczę może trzeba coś zmienić ? , ( kiedyś tego nie widziałam, dlatego ponosiłam wciąż porażki, oraz popełniałam te same błędy. A najlepsze jest to, że nie wiedziałam dlaczego ? Dobre prawda? 🙂

Pewnego dnia będziesz wdzięczny za…

I to wcale nie znaczy, że mamy nie planować, bo planować wręcz trzeba. Jak tego nie robimy to życie nam się przytrafia, dryfujemy i jesteśmy popychani to tu, to tam. Często też spełniamy marzenia innych ludzi, zamiast swoje. To inni nam mówią jak mamy żyć i czym wypełniać swój czas. O planowaniu celów, jak to robić i dlaczego warto posłuchasz i nauczyć się ( jeśli skorzystasz oczywiście ) z podcastu – Dlaczego planowanie jest ważne, dowiesz się  z kursu online – Koniec Odkładania Czas Działania.

Polecam również obejrzeć film gdzie pokazuję jak żyjemy gdy mamy cel, oraz gdy go nie mamy.

Planowanie celów

Podcasty możesz również posłuchać na aplikacjach do słuchania podcastów takich jak ; Spotify, Googole Podcasts, Anchor lub na YouTube

Posłuchaj 14 podcastu – warto …

Bo wszystko się zmienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *