Podcast 1 – Nie słuchaj – Sprawdź Sam

Podcast 1 – Anna Antoniak Nie słuchaj – Sprawdź Sam

Dobra, miało być w tym roku, więc jest. Tak szybciej będzie można się z wami kontaktować. Poza tym łatwiej jest słuchać niż czytać, a tym samym w krótszym czasie można więcej przekazać.

Dlatego dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w czwartki będą się ukazywały nowe podcasty. Będziemy mówić o wszystkim co jest ważne w życiu. Zdrowie, relacje, biznes, pomysły, wywiady, przemyślenia, wnioski, zmieniający się świat , możliwości, zarabianie, dzieci, miłość, przyjaźń – ŻYCIE!

Nie słuchaj – sprawdź sam: to pierwszy z podcastów. Mówi o czym będziemy mówić, dlaczego tak postanowiłam, oraz by nie słuchać innych czy coś jest prawdą czy nie, ale zawsze sprawdzać czy dla mnie jest to dobre, prawdziwe i czy się z tym zgadzam. By szukać czy tak jest czy nie – a nie ślepo wierzyć w czyjeś słowa. Ponieważ to co dla mnie jest oczywiste, dla Ciebie może być kompletną bzdurą.

Podcast jest łatwiej i prościej nagrać, nie trzeba się zbytnio przygotowywać, ustawiać kamery, światła, malować się i wyglądać jak z reklamy. Potem to jeszcze montować i wrzucać. Czas jest najcenniejszą walutą dlatego będziemy działać w taki sposób, co nie oznacza oczywiście, że nigdy nie będzie video 😉

Dajcie znać czy jest ok i co sądzicie?

Podcasty będą się pojawiały zawsze w aplikacjach podcastów, oraz jako wpis na blogu czyli tutaj, na YouTube oraz na stronie www.ludziesukcesu.com. Oczywiście zawsze też poinformuje o tym na Facebooku na Ludzie Sukcesu!

Pierwszy podcast przesłuchaj tutaj : https://d3ctxlq1ktw2nl.cloudfront.net/staging/2019-6-14/18779728-44100-2-42ea58f5f409f.m4a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *