Toksyczni ludzie

Toksyczni ludzie

Dobry temat? Toksyny nie są dobre, uciekam od nich i szybko kończę relacje, gdy spotykam toksycznych ludzi. Uprzykrzają nam życie, wiecznie niezadowoleni. Wszystko jest złe, niedobre, negatywne. Świat jest zły, mąż, żona, państwo, Bóg, książki, dzieci… O jeny – naprawdę?

Jeśli mamy takich ludzi wokół siebie, ciężko jest iść nam do przodu, gdyż zawsze trzymają Cię i ciągną w dół. Wysysają energię, są jak szkodniki, które zatruwają życie. Ja jestem energetyczną osobą i czuję od innych osób, coś dobrego, albo złego. Kiedyś również to czułam, lecz nie wierzyłam w to, jakieś tam przeczucia. Dziś umiejętnie wsłuchuje się w siebie i moje serce, gdyż zawsze mówi mi prawdę.

Czy miałeś kiedyś tak, że spotykasz kogoś na swoje drodze, czujesz, że coś Cię do danej osoby ciągnie, macie takie same wibracje, czujesz coś dobrego? Bywa również odwrotnie, od razu czujesz hamulec, taki dystans, coś Ci mówi, że jest coś nie tak, a Ty nie wiesz co. Często to bagatelizujemy, a potem wychodzi szydło z worka i myślisz – „ Kurczę a coś mi mówiło, że jest nie tak z tą osobą, coś mi podpowiadało. ” Miałeś takie doświadczenie? Jeśli tak to wiesz o czym mówię i wiesz, że to prawda?

Otaczaj się ludźmi, którzy ciągną Cię w górę

Dlatego to jakimi ludźmi się otaczamy jest tak ważne – BARDZO WAŻNE! Proponuje Ci jedno ćwiczenie, które po przesłuchaniu tego podcastu możesz zrobić, by zobaczyć jakich ludzi masz wokół siebie.

Weź kartkę papieru i wypisz 5 osób z którymi najczęściej przebywasz. Mama, tata, współmałżonek, przyjaciel, osoba z pracy  też się do tego zaliczają. Następnie wypisz przy każdej z tych osób liczbę od 1- 10, gdzie 1 jest to osoba która jest mocno negatywna, toksyczna, narzekająca itd. ( posłuchaj o tym w podcaście i zobaczy czym się charakteryzują tacy ludzie), 10 jest to osoba, która dodaje Ci skrzydeł, przy niej zawsze masz energię, napędza Cię, motywuje, wierzy w Ciebie i chce jak najlepiej. Oczywiście możesz dodać liczby 3, 5, 7 w zależności od tego jak oceniasz daną osobę. Przypatrz się tym wynikom i zobacz jakimi ludźmi się otaczasz?

Toksyczni ludzie – ćwiczenie

Jak poszło? Kto jest toksycznym ogniwem w Twoim życiu?

I co z tym zamierzasz zrobić ?

Polecam przesłuchać również podcast –Toksyczny Związek, Dobry Związek, Toksyczny partner, oraz Toksyczni ludzie w pracy. A potem zacząć zmieniać siebie jeśli jesteś z nieodpowiednimi ludźmi, by zmienić towarzystwo. Wpierw jednak zacznij pracować nad sobą – polecam kurs online – Jak Uwierzyć w Siebie, który jeśli go przejdziesz zrozumiesz wiele rzeczy związanych z ludźmi, nauczysz się wiary, akceptacji, miłości do siebie, a tym samym zaczniesz zmieniać i przyciągać do siebie innych ludzi, zostawiając tych którzy nie są odpowiedni dla Ciebie, Twojego rozwoju i życia.

Nie jest łatwo zmienić towarzystwo, gdy sami nie wiemy jak to zrobić i nie mamy wiary w siebie. Chcemy mieć kogoś obok, jesteśmy przecież stworzeni by żyć z innymi. Tylko wiesz…

Czasami warto zostawić tych, którzy nie podzielają Twojego patrzenia na świat, by znaleźć takich ludzi, których oczy widzą to samo co Ty.

Czasami warto zostawić tych, którzy nie podzielają Twojego patrzenia na świat, by znaleźć takich ludzi, których oczy widzą to samo co Ty.

Jeśli będą chcieli dogonią Cię, jeśli nie, spotykasz takich ludzi, którzy wejdą do Twojego życia i zostaną … Tego Ci życzę … Ania

Podcast przesłuchasz tutaj:

Toksyczni ludzie
Toksyczny związek, dobry związek
Toksyczny partner w związku
Toksyczni ludzie w pracy

Podcasty możesz również słuchać na aplikacji do słuchania podcastów takich jak Googole Podcast, Anchor, oraz posłuchać jeśli wolisz na YouTube.


Bo wszystko się zmienia

Bo wszystko się zmienia

Kiedyś tego nie rozumiałam i trudno było mi to pojąć. Być może też tak masz? Bo wiesz jak to jest w życiu; chcemy czegoś i jak tego nie dostajemy to jesteśmy źli, zawiedzeni, jest nam przykro i myślimy o sobie – Do niczego się nie nadaję, znów mi się to przytrafia.

Ale teraz coś Ci powiem…

Być może nie dostajesz czegoś właśnie teraz, ponieważ NIE JESTEŚ na to gotowy. Tak – świat i życie ma dla Ciebie przygotowane coś wspaniałego a Ty ślepo idziesz nie tą drogą.

Więc życie kopie Cię troszkę po tyłku, raz drugi i piąty, by pokazać Tobie – Haloooooo obudź się, nie tędy droga. To zły kierunek!

I albo to zobaczymy i staniemy na chwilę i pomyślimy; – Kurczę może trzeba coś zmienić ?, ( kiedyś tego nie widziałam, dlatego ponosiłam wciąż porażki, oraz popełniałam te same błędy. A najlepsze jest to, że nie wiedziałam dlaczego? Dobre prawda?

Bo wszystko się zmienia

I to wcale nie znaczy, że mamy nie planować, bo planować wręcz trzeba. Jak tego nie robimy to życie nam się przytrafia, dryfujemy i jesteśmy popychani to tu, to tam. Często też spełniamy marzenia innych ludzi, zamiast swoje. To inni nam mówią jak mamy żyć i czym wypełniać swój czas. O planowaniu celów, jak to robić i dlaczego warto posłuchasz i nauczyć się ( jeśli skorzystasz oczywiście ) z podcastu – Dlaczego planowanie jest ważne, oraz z wideo o Wyznaczaniu i planowanie celów który otrzymujesz gratis przy zakupie książki lub E-book Ludzie Sukcesu- Dogoń Swoje Marzenia.

Polecam również obejrzeć film Planowanie Celów, gdzie pokazuję jak żyjemy gdy mamy cel, oraz gdy go nie mamy.

Podcasty możesz również posłuchać na aplikacjach do słuchania podcastów takich jak ; Spotify, Googole Podcasts, Anchor lub na YouTube

Posłuchaj 14 podcastu – warto …

Bo wszystko się zmienia

Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia – fragment książki

Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia – fragment książki

W tym podcaście możesz posłuchać fragment książki „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia”, a raczej jej koniec.

Co w niej znajdziesz ? A może raczej czego nie znajdziesz ? Na pewno tego, czego nie uczą nas w szkole. Odwagi, miłości do siebie i innych, samodyscypliny, wytrwałości, planowania, wiary w siebie. Opowiada ona również o tym, co robią i w jaki sposób ludzie, którzy osiągają sukcesy. Poznasz moją historię, oraz przeczytasz dwa wywiady z ludźmi, którzy w Polsce odnieśli znaczące sukcesy.

Znajdziesz w niej  przykłady z życia wzięte, ćwiczenia do wykonania oraz dowiesz  się, czym jest sukces. To słowo ma naprawdę fantastyczne znaczenie, co może okazać się dla niektórych odkryciem ?

Wielu ludzi po jej przeczytaniu zmieniło swoje postrzeganie świata, życie. Zaczęli się rozwijać, uczyć albo czytać więcej książek, gdyż była to ich pierwsza książka od czasów szkoły. ? Niektórzy wyjechali za marzeniami , albo wrócili, wyszli z nieszczęśliwych związków, otworzyli firmy, zmienili pracę itd. Dostaję od was wiele informacji zwrotnych i opinii – niektóre z nich możesz przeczytać na stronie gdzie znajdziesz książkę zobacz >>> TUTAJ

Podcasty ukazują się dwa razy w tygodniu : poniedziałek i czwartek na aplikacjach do słuchania podcastów takich jak: Spotify, Anchor, Googole Podcasts, są również udostępnianie na YouTube.

Fragment przesłuchasz tutaj:

Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia – fragment książki

Odwaga – Jak Mieć Jej Więcej ?

Odwaga – jak mieć jej więcej ?

No właśnie jak? Oto jest pytanie za 1000 punktów. Tak naprawdę jeśli chodzi o odwagę, to warto wspomnieć, że jest ona nam dawana/bądź nie od dzieciństwa. Mieli na nią duży wpływ rodzice i otoczenie. Tę kwestię wraz w pewnością siebie lub jej brakiem omawiam dokładnie w kursie online „Uwierz w Siebie” – jeśli masz dzieci to warto się zapoznać z tematem.

Jeśli chcemy mieć więcej odwagi trzeba kilku rzeczy i o tym mówię właśnie w podcaście, który przesłuchać możesz poniżej.

Słyszałam taką opowieść – Strach puka do drzwi – otwiera mu odwaga i nikogo tam nie ma. Fantastyczne prawda?

Podcasty ukazują się dwa razy w tygodniu : poniedziałek i czwartek na aplikacjach do słuchania podcastów takich jak: Spotify,Anchor, Googole Podcasts, są również udostępnianie na YouTube.

Podcast przesłuchasz tutaj:

Odwaga – jak mieć jej więcej ?

Nie Poddawać Się – Czyli Czy Porażka Jest Taka Straszna?

Nie poddawać się – czyli czy porażka jest taka straszna ?

Na pewno porażka nie jest czymś przyjemnym i miłym. Nie uszczęśliwia nas i nie raduje naszych serc? Ale… jakie byłoby życie bez porażki? Nudne, smutne i nie rozwijające. A z czego tu się cieszyć kiedy się straciło pieniądze, rodzinę, czy firmę – prawda? No oczywiście, że to prawda, ale …

To właśnie dzięki porażkom, powstały wspaniale rzeczy na świcie. To dzięki temu, że komuś coś nie wyszło za pierwszym drugim czy 40 razem, wyszło mu potem, albo stworzył coś innego. Każdy kto osiąga jakieś cele, sukces czy stworzył coś  nowego ponosił  porażki. Ale czy się poddał ? No NIE ! To dzięki temu dzisiaj mamy prąd, samoloty, internet, samochody itd.  No przecież to jest oczywiste! Różnica polega na tym, że ludzie którzy osiągają to czego pragną – to tacy, którzy się NIE PODDAWAJ! Porażka dla nich to po prostu lekcja by zrobić coś lepiej, mądrzej inaczej.

Jeśli przeczytałeś moją książkę „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia” – to doskonale wiesz jaką drogę przeszłam, oraz poznałeś inne osoby, które przeszły swoją drogę, a osiągnęły swoje sukcesy.

Ludzie Sukcesu – po prostu Nie poddają się ! To nie znaczy, że uparcie, po trupach idą po swoje marzenia i cele – NIE! To znaczy, że wiedzą, że po drodze będą przeszkody, porażki, lekcje. Być może coś nie wyjdzie jak trzeba, coś się zmienić, trzeba będzie zrobić to inaczej, poprosić o pomoc, zmienić projekt, nauczyć się nowych rzeczy. To oznacza, że zmienili taktykę, ale nie cel. Zmienili się ludzie i okoliczności, ale nie marzenie.

Oto co powiedział Thomas Edison – „ Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu, jeden kolejny raz”

Edison zanim stworzył żarówkę przeprowadził ponad 10.000 prób – czy się poddał? A Ty po 2 już rezygnujesz?

Posłuchaj jego słów : „ Nie odniosłem porażki. Po prostu odkryłem 10.000 błędnych rozwiązań”

Jeśli w taki sposób będziesz podchodzić do życia, o wiele przyjemniej będzie ci się żyło, i wciąż zbędziesz wzrastać, gdyż każda porażka , czy wyzwanie w Twoim życiu sprawi, że trzeba będzie się rozwinąć by go obejść, podnieść się i zrobić coś inaczej, lepiej, mądrzej. To często zaprowadzi Cię do innych ludzi, okazji i możliwości.

Nie poddawaj się! O tym mowa w jedenastym podcaście.

Podcasty ukazują się dwa razy w tygodniu: poniedziałek i czwartek – możesz je znaleźć również tutaj : Google Podcasts, Anchor, YouTube

Podcast przesłuchasz tutaj:

Nie poddawać się – czyli czy porażka jest taka straszna ?

Polecam również tenże jak ważny podcast :-) 
Nie patrz na to, co straciłeś. Patrz na to, co znalazłeś.

Iść Za Głosem Serca…

Iść za głosem serca

Czy serce rzeczywiście mówi nam prawdę? Co to jest intuicja i jak działa? Czy każdy czuje w sobie taki wewnętrzny głos, który nas przed czymś ostrzega, albo mówi co dla nas dobre? O tym piszę w książce Jak Uleczyć Zranione Serce?

Kiedy pierwszy raz doświadczyłam takiego cichego głosu, który mnie ostrzegł byłam nastolatką, potem co jakiś czas przychodziły do mnie różne ciche głosy, które albo mnie przed czymś ostrzegały, albo mówiły coś dobrego. Wszystkie te rzeczy się potem wydarzyły.

Jedni powiedzą, że to bujda na resorach, inni, że ściemniam i nic takiego nie ma, jeszcze inni wiedzą, że takie rzeczy się dzieją, gdyż sami tego doświadczyli. Dlaczego tak się dzieje, kto doświadcza takich rzeczy, czy każdy ma taki wewnętrzny głos i dlaczego warto podążać za głosem serca?

O tym mówię w podcastach na temat serca.

Podcastów możesz również posłuchać na Google Podcasts, Anchor, YouTube.

Iść za głosem serca

Jak uleczyć zranione serce?

Jakie ziarna sadzisz w swoim sercu?

Niewybaczenie czy warto je trzymać w sercu?
Serce i Dusza

Strach Ma Wielkie Oczy

Strach ma wielkie oczy

Strach ma wielkie oczy – jest takie powiedzenie, które uważam, że jest prawdą, bo przecież sami często sobie wkręcamy różne rzeczy, które nigdy się nie wydarzą? Ile razy tak mieliście, że baliście się czegoś mocno, a kiedy to się stało, o dziwo okazało się, że wcale nie jest tak źle – prawda? No właśnie i o tym mowa w podcaście.

A skąd bierze się strach? TO JEST bardzo, bardzo ważne, by się tego dowiedzieć i zacząć nad tym pracować. Ponieważ musimy znaleźć przyczynę i ją wyleczyć… Choć zawsze człowiek będzie odczuwała strach, jednak kiedy nauczymy się go pokonywać, nasza siła i odwaga wzrasta.

W podcaście dowiesz się również jaka nieświadomie straszymy nasze dzieci, a co za tym idzie, potem i one nie mają miały odwagi i wiary w siebie. Dlatego ważne jest by nie popełniać błędów, które nasi rodzice ( choć nieświadomie ) przekazali nam.

Dzisiaj Ty masz wpływ na to, by zmienić coś w sobie, oraz by Twoje dzieci ( jeśli takowe posiadasz) były odważne i miały wiarę w siebie.

Posłuchaj, zastosuj i działaj! Polecam kilka podcastów w tym temacie.

A jak ja to zrobiłam mówię w kursie Jak Uwierzyć w Siebie >>> TUTAJ

Może w końcu czas zacząć działać, uwierzyć w siebie i przestać odkładać swoje marzenia później? Jeśli tak uważasz koniecznie przeczytaj Dogoń Swoje Marzenia!

Podcasty możesz znaleźć również tutaj : Google Podcasts, Anchor, YouTube

Skąd bierze się strach?
Nie pozwól by wkradł się strach
Jeśli nie pokonasz strachu, strach pokona Ciebie

Dlaczego Miłość Boli ?

Dlaczego miłość boli ?

Dlaczego miłość boli?  – OTO jest pytanie. I na to pytanie będziemy odpowiadać, oczywiście z mojej perspektywy, bo to ja tam gadam 🙂

Dlaczego mówię właśnie o tym temacie? Ponieważ każdy z nas pragnie miłości chce kochać i być kochanym… Jest tylko jedno ALE…

Nie można dać drugiemu człowiekowi tego, czego się nie ma…

Nagrałam o tym również film pod tytułem „ Toksyczny związek, dobry związek” który możesz obejrzeć na YouTube.

Dlaczego miłość boli? Posłuchaj …

Podcasty możesz znaleźć również tutaj : Google Podcasts, Anchor, YouTube

Jak zmienić to o czym mowa, by napełnić się miłością, odwaga i wiarą znajdziesz >>> TUTAJ

Dlaczego Miłość Boli
Miłość jest wolnością
Miłość uskrzydla
Syn marnotrawny i miłość ojca

Jak tanio podróżować po świecie ?

Jak tanio podróżować po świecie ?

Już napisałam jeden o tym artykuł, który możesz przeczytać sobie TUTAJ. Gdybym wiedziała wcześniej to czego nie wiedziałam, zaoszczędziłabym sporo pieniędzy. Dlatego przeprowadziłam wywiad z Grzegorzem Baryłą, który nauczył mnie tego wszystkiego.

Co co więcej podzieli się tym w swoim poradniku byś i Ty mógł dzisiaj z tego skorzystać . Posłuchaj co mówi podróżnik, jak to robi , dlaczego oraz na co warto zwrócić uwagę przy planowaniu podróży.

Jest takie powiedzenie „Życie bez podróży, jest jak potrawa bez soli ” ?

Poradnik znajdziesz >>> TUTAJ

Podcast możesz również przesłuchać na Google Podcasts, Anchor, YouTube

Jak tanio podróżować po świecie ?

Dlaczego Planowanie Jest Ważne?

Dlaczego planowanie jest ważne

Czy pamiętasz kiedy się chodziło do szkoły, albo na studia? Zawsze był plan – prawda ? Dokładnie się wiedziało jakie będą zajęcia, o której godzinie. Co należny na nie przygotować, bądź jakie będą sprawdziany.

Tak samo jest w naszym życiu. Planujemy coś co chcemy zrobić, osiągnąć i idziemy zgodnie z tym planem, kiedy go nie mamy dryfujemy jak statek po oceanie bez mapy. Dokładnie to przedstawiłam w nagraniu, gdzie na tablicy pokazuje jak człowiek żyje kiedy nie ma planu i kiedy go ma. Obejrzyj sobie go >>> TUTAJ

Wiesz, że 80 % ludzi na świecie nie planuje swojego życia ? Ale za to planują każdy wolny weekend jeśli takowy mają ? albo wakacje, wtedy zawsze jest plan. A co z życiem ? Czy naprawdę chcesz by życie Ci się przydarzało, zamiast samemu nadać mu tor ?

Posłuchaj w podcaście o tym jak to jest, oraz możesz również przeczytać artykuł, gdzie pokazuje jak zapisane cele mają moc – zobacz >>> TUTAJ .

Jeśli chcesz otrzymać nagranie wideo na temat „Planowania Celów ” gratis, oraz inne rzeczy w prezencie , otrzymasz je wraz z książką lub E-bookie, Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia >>> TUTAJ

Cel – to marzenie z datą realizacji …

Podcast możesz również przesłuchać na Google Podcasts, Anchor oraz YouTube

Dlaczego planowanie jest ważne?

Każdy ma do mnie pretensje, czuję się niepotrzebny

Każdy ma do mnie pretensję czuję, czuję się niepotrzebny

Czuję się nie potrzebny, wszystkim przeszkadzam i najlepiej jakby mnie nie było. Czasami takie myśli nachodzą wiele osób. Czują się jakby ich istnienie nie maiło żadnego wpływu, a życie cokolwiek zrobią jest przeciwko nim.

Skąd się bierze taki schemat w głowie? Czy ja to wina? Jak można dzisiaj to zmienić i co Ty możesz zrobić ? Dlaczego ważne jest by mieć wiarę i poczucie własnej wartości ? Nie słuchać wciąż wszystkich dookoła, tylko siebie. Dowiadywać się nowych rzeczy, uczyć rozwijać i pokonywać swoje słabości?

Co da Ci poczucie własnej wartości kiedy sam zbudujesz je na nowo?

Podcasty ukazują się tutaj na blogu w poniedziałki i czwartki. Możesz podsłuchać ich również na YouTube, na podcasts.google, spotify.com

Szkolenie online „Uwierz w Siebie” z którego możesz skorzystać i jeśli zastosujesz to co się dowiesz – daję słowo – Zmieni Ciebie i Twoje życie na szczęśliwe, pełne wiary w siebie i swoje możliwości .

ściskam Ania

Cały podcast możesz przesłuchać również na aplikacji Spotify, Anchor , Google Podcasts, na YouTube

Każdy ma do mnie pretensje, czuję się niepotrzebny

Dlaczego biedni są biedni

Dlaczego biedni są biedni

Dlaczego biedni są biedni? Co robią a czego nie robią ? Kto to jest tak w ogóle osoba biedna? Czy chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze, status materialny i zawodowy, czy o coś jeszcze ?

Jest takie powiedzenie – „Jeśli urodziłeś się biedny, to nie Twoja wina, ale jeśli umierasz biedny, to Twoja wina.

Jest wiele, setki przykładów na świecie, że osoby które dzisiaj, osiągnęły sukcesy zawodowe i prywatne, często były biedne i z patologicznych rodzin. To, że dzisiaj nie masz za wiele, nie oznacza, że taki jest Twój los i tak masz żyć. Nie! jesteś kowalem własnego losu i sternikiem swojej duszy, Ty i nikt inny. Uwierz w Siebie i zacznij działać – Zobacz jak >>> TUTAJ

Posłuchaj również podcastu – Dlaczego bogaci są bogaci? I Co to jest bieda umysłowa ?

Cały podcast przesłuchasz również na Google Podcasts, Anchor i YouTube


Dlaczego biedni są biedni?
Prawdziwa zmiana człowieka
Dobre myśli i działania a złe myśli i działania

Dlaczego bogaci są bogaci

Dlaczego bogaci są bogaci

Dlaczego bogaci są bogaci ? W jaki sposób myślą i działają? Czego nie robią bogaci, a co robi większość? Czy bogactwo to tylko pieniądze ? Jak stać się bogatym człowiekiem i czy każdy może nim się stać?

O tym wszystkim posłuchasz w kolejnym podcaście. Pamiętaj moją zasadę o której mówię w 1 odcinku – Nie słuchaj Mnie – Nikogo nie słuchaj – Sprawdź Sam. Czyli dowiedz się, czy to jest prawda ?

Audiobook o mentalności finansowej o którym mowa i który polecam przesłuchać znajdziesz TUTAJ

Książka Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia jest >> > TUTAJ

Cały podcast przesłuchasz również na Google Podcasts, Anchor i YouTube

Dlaczego bogaci są bogaci?
Jak zaoszczędzić pieniądze?

Bieda Umysłowa – co to jest i po co to komu ?

Bieda Umysłowa – co to jest i po co to komu ?

Co to w ogóle jest ta bieda umysłowa ? Jacy ludzie mają biedę umysłową ?

Duża grupa populacji, niestety ma „Biedę umysłową”. Skąd to się bierze, jak to się ma do naszego życia, relacji, zarabiania pieniędzy, związków ?

Posłuchaj o tym w jaki sposób nieświadomie nabywamy biedy umysłowej. Co zrobić by się tego pozbyć oraz polecam Ci podcast – Wyprali Ci mózg – Poważnie?

Cały podcast możesz przesłuchać >>> TUTAJ na Google Podcasts, Spotify, oraz na YouTube

Bieda umysłowa
Wyprali Ci mózg – Poważnie?

Podcast#1 Nie słuchaj – Sprawdź Sam

Nie słuchaj – Sprawdź Sam

Dobra, miało być w tym roku, więc jest. Tak szybciej będzie można się z wami kontaktować. Poza tym łatwiej jest słuchać niż czytać, a tym samym w krótszym czasie można więcej przekazać.

Dlatego dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w czwartki będą się ukazywały nowe podcasty. Będziemy mówić o wszystkim co jest ważne w życiu. Zdrowie, relacje, biznes, pomysły, wywiady, przemyślenia, wnioski, zmieniający się świat , możliwości, zarabianie, dzieci, miłość, przyjaźń – ŻYCIE!

Nie słuchaj – sprawdź sam: to pierwszy z podcastów. Mówi o czym będziemy mówić, dlaczego tak postanowiłam, oraz by nie słuchać innych czy coś jest prawdą czy nie, ale zawsze sprawdzać czy dla mnie jest to dobre, prawdziwe i czy się z tym zgadzam. By szukać czy tak jest czy nie – a nie ślepo wierzyć w czyjeś słowa. Ponieważ to co dla mnie jest oczywiste, dla Ciebie może być kompletną bzdurą.

Podcast jest łatwiej i prościej nagrać, nie trzeba się zbytnio przygotowywać, ustawiać kamery, światła, malować się i wyglądać jak z reklamy. Potem to jeszcze montować i wrzucać. Czas jest najcenniejszą walutą dlatego będziemy działać w taki sposób, co nie oznacza oczywiście, że nigdy nie będzie video 😉

Dajcie znać czy jest ok i co sądzicie?

Podcasty będą się pojawiały zawsze w aplikacjach podcastów, oraz jako wpis na blogu czyli tutaj, na YouTube oraz na stronie www.ludziesukcesu.com. Oczywiście zawsze też poinformuje o tym na Facebooku na Ludzie Sukcesu!

Pierwszy podcast przesłuchaj na YouTube

Nie słuchaj – sprawdź sam